שלום מתחיל מבפנים
גוגל תרגום. יש לקרוא בהומור וראש פתוח

      מבוא  *  בית  *  מאפיינים שיובילו לשלום  עץ השלום  *  פילוסופיה וחוויות  *  מפתחות לשלום פנימי * הרהורים על חיים * מה אתה יכול לעשות

מכתב דצמבר 2012.סיפורו של משה ומוחמד

הרקע למאמר זה ניתן למצוא באתר האינטרנט על תודעה של חלקיקים

www.earthgrids.com

חברים יקרים
אני כרגע בסביליה בדרום ספרד. לעתים קרובות לפני, אני חושב שאני הולך רחוק מהבית כדי להירגע, אבל אז הרבה דברים להופיע להיות עבודה אנרגטית. במהלך השבוע כאן, גיליתי הרבה חלקיקים שהיו תקוע בשני קישוטים בצורת התקופה הערבית ומרגע ההתערבות הספרדית באמריקה שהיה צריך להוציא אותי והסתובב עם כיוון שעון בשמש. ההרשעה בחלקיקים היו כמו שהיה באותה העת לאמנות נעשתה. נשמת האדון שלי לא הביאה את החלקיקים לשחרור על ידי טווייתם נגד כיוון השעון בשמש. הן ממש שמירה על בני אדם רבים במערכות אמונה ישנות ובכאב.

במהלך השנים שאני עובד דרך ההיסטוריה האנושית על ידי שחרור ותקשורת עם ממדים גבוהים, את הרקע לסכסוכים במזרח התיכון הפך יותר ויותר ברור לי. יש לי גם בשנים האחרונות הייתה יותר ויותר מודעים לאופן שהאוכלוסייה האנושית כבר מתוכנת על ידי אדונים. רוב תכנות אלה נעשו בניסיונות למצוא פתרונות לדרכים הרעות ורעות של התנהגות. אף אחד לא ידע מאיפה זה בא. האדונים לא מבינים שהם עצמם היו שחדר על ידי אנרגיות כהות מגלקסיה אחרת, ולכן לא הייתה להם הבהירות שלהם כדי לראות איך למצוא את הפתרונים. הם גם לא רואים שיש תכנות רב שהופכים אותם נראים עד הוויה ששלטה בשם "אלוהים" מבלי להיות טוב. זה היה ממש ישות שהיה מתוכן להיות אהובים ללא תנאי.

כאשר האדונים החליטו ליצור תמונה של אחד "אלוהים" לכולם שאפשר לפנות אליו, זה היה בגלל שהם רצו בני אדם יש תפיסה אחת. הם ידעו כי חלקיקי צורך אמת אחת - אחת דרכים להבנה כדי להפוך את האנושות לחיות בשלום אחד עם השני. אברהם היה נחמד וטוב אדם שציין להתחיל את התנועה בכך שהמורים מתוכננים יביאו שלום. לכן הוא וכל משפחתו, וכל מי שהיה נשוי למשפחתו היה מתוכנת מאוד שהאמונה שלהם הייתה רק בצד ימין.
זו הייתה תחילתה של ההיסטוריה היהודיה ותכנות אלה כבר עובד בעם יהודי עד היום.

אברהם חי במזרח, אך התבקש לעבור עם משפחתו למערב עוד הסיבה לראות מלמעלה: על ידי חיים בים התיכון, המקום שיהיה מרכזי גם צפוני, מזרחיים ומערביים ואזורים ליבשת אפריקה. זו הייתה המטרה של האדונים. הם התכוונו לזה היה מקום מרכזי לתנועה לגדול מ. כאשר אברהם התיישב שם בפעם הראשונה, לא היו עימות. הראה לו מקום נחמד שבו הייתה אדמות חקלאיות עבורו ועבור משפחתו.
אנו יודעים מהסיפור בתנ"ך, שכבר בדור 4, משפחתו של אברהם עברה למצרה. בני יעקב הלכו לשם כדי לקבל עזרה בתקופת רעב ובני משפחותיהם עברו לשם אחרי שפגשו את אחיהם יוסף שהפך קרובה לפרעה. אם אתה לא מכיר את הסיפור מן התנ"ך; הם היו 12 אחים ויוסף היה הצעיר שני. כשהם היו צעירים, היו מאוד מקנאים האחים של יוסף, ויום אחד הם היו מחוץ לבית, הם ניסו להיפטר ממנו על ידי הצבתו בבאר ריקה, הרחק מבני אדם. הם ספרו לאבא שלהם הישן שקר, שהוא נקרע למוות על ידי חיות ברות. יוסף, לעומת זאת, נמצא על ידי סוחרים ערבים והביא למצרה. כדי להפוך סיפור ארוך קצר, הוא היה איש חכם שהיה לו את היכולת לראות מעבר לה. הוא נתן מייעץ לפרעה והתקבל כמצרי. אני יודע שהוא היה אמן שהיה כוונה להביא בmonoteism כאשר incarnating. לכן, הוא התגלגל במשפחה הזאת. עם זאת, הדברים התגלגלו אחר, כפי שאנו מכירים.
אדון משה / מוחמד אומר לי את זה עכשיו:
כשנולד משה, שגם הוא נולד במשפחה ישראלית, אבל כמו שאנחנו יודעים, הוא הייתי מעוצבן על הנילוס בסל, בת פרעה מצאה אותו והוא גדל כמצרי, קרוב לפרעה. הוא גם היה אמן שרצה, לפני שהוא מגלם, להביא על האמונה באל אחד. משה היה למעשה אח אביו של יוסף, שניהם היה במקור "אבא של ווטרס" יקום הלמוריאנית זקן, מאוד אוהב ונדיב שניהם.
זמן רב החלף ומשה הפך אב עלה ממסורת מצרית כשנקרא להביא את עם ישראל למקום שבי אחיהם שבאו. הוא היה נבוך, כי הרגיש כמו גם מצרי. הוא ידע שיש מאסטרים רבים בממדים הגבוהים יותר. הוא התכוון שהם יוכלו לחיות במצרים ולהביא את ההבנה של אלוהים אחד לאנשים באשר הם חיו. אז כשנקרא להביא את האנשים אשר במקור התפתחו מאת 12 אחים, ממצרים, הוא אומר לי, הוא לא הסכים. הוא אומר, הוא הרגיש שמישהו השתלט עליו בכוח לעשות את מה שההיסטוריה מלמדים.
עם זאת. הוא היה שם כשהם הלכו במדבר לחזור לארץ שבה הם חיו בעבר. עם זאת, זמן רב עבר ואת 12 האחים גדלו להיות כמה מאה. הוא לא מסכים במשימה שניתנה לו. הוא לא רוצה להביא את קבוצה ענקית של אנשים אל אזור שבו אנשים משפות שונות שצמחו בינתיים. הוא לא רוצה ליצור קונפליקטים. הוא איש מאוד אוהב שלום. זו הסיבה שעם ישראל חיה במשך 40 שנה במדבר.
משה לא מצא פתרונות. המסרים שקבלו מ" אלוהים "לא היו נכונים עבורו. לבסוף, הוא גילה, הוא נאלץ לחזור לממדים גבוהים יותר כדי לברר כיצד להנהיג את העם הישראלי. הוא דווקא עלה. זה אומר, להיות אדון שלמד חוכמת חלקיק בבית ספר מסתורין המצרי, הוא היה מסוגל לעשות את הגוף הפיזי שלו הופך גוף שמימי בריכוז. החלקיקים יכולים להשתנות ממסתובב כמו אטומים להסתובב כמו פרח אוורירי של כדורי חיים. הוא עשה זאת על ידי העזרה של אנק שלו. היה לו כל הזמן במדבר הביא אדונו אנח, מקל יוצר הגביש שהיה כולו כלי לעניין מניפסט מצרי הפרעונים 'אדונים' ו. היא נשמרה בחדר הקדוש ביותר במשכן האוהל שעבד כמקדש לישראלים. זה היה הסוד של אדונו.
עם זאת, משה אומר לי, שכשהוא הגיע לממד ה -12 הוא מייד נכבש על ידי שאני מספר על, שהיה חשוך מאוד ושתכנתו את כל האדונים להיות לו ... ושכינה את עצמו אלוהים. לכן משה שכח את כל מה שתכנן .. הוא בעצם הלך במשך זמן רב, רק בהיקף של הידיעה של החלקיקים שמורכב. אהרון, האיש שהצביע עליו להיות המנהיג, הביא את הישראלים לאזור שבו התגורר בעבר.
עם זאת, על ידי הזמן של החיים של ישו על פני כדור הארץ, משה מצא את עצמו חזרה להיות ורצה להשתתף בהבאת מסר על חיים בסליחה ושלום לבני האדם. הוא תכנן לרדת באחד מתלמידיו, אנדראס, שהיה מהאנרגיה שלו, והתחיל לרקום את האנרגיה שלו לתוכו באופן בלתי צפוי כאשר ישו מת על הצלב. אנדריאס לא היה מוכן עדיין בשלב זה. הוא היה צריך לשחרר את המטען הרגשי שלו ולהיות חופשיים מכל צורות החשיבה השליליות, כדי להיות מסוגל למשה להיות לו. משה רצה להיות מורה עולם.
אחרי ישו מת, משה עוסק בממד גבוה יותר, אך כפי שאנו יודעים, אף אחד לא ידענו לאן האנרגיה האפלה באה. הוא היה עסוק באותו האזור שבו חי כמשה ויכל לראות שדרכי חשיבה "עין תחת עין ושן תחת שן" היה מאוד לא בסדר. הוא היה מאוד עסוק בלספר בני אדם שחשיבת נקמה לא עובדת.
סופו של דבר הוא החליט לרדת באדם טוב ואוהב שוב. הוא חי בארץ הסעודית. הוא החליט להיות מוחמד, ולגרום לו אדם מואר. הוא למד אותו על תורתו העיקרית על פרח החיים מבית ספר מסתורין המצרי, מתוכנת תדירותו להעלות לאורך זמן וספר לו על המשימה שלו כדי להיות אחד שהיה מביא את אותם מסרים כמו ישו; איך לשחרר על ידי סליחה ולתת ללכת מכאב. כיצד רואה אנשים אחרים כאחים ואחיות. הוא הפך למוחמד ובו בזמן שהוא היה עצמי שלו גבוה יותר, מסוגל לתת הודעות מנקודת מבט גבוהה יותר.
עם זאת, מה שהוא לא היה מודע לעד לאחרונה, היה כי ישות נשית אפלה תכנתה את עצם להיות "אלוהים". משה היה כל כך הרבה אור בו והוא דומה בהרבה שהיא ראתה כ" אלוהים ", ולכן היא חשבה בטעותו על היותו אותו הדבר. היא מתוכנתת לעוצמה להיות משה / מוחמד ולאחר מכן בעצמה, לכלוא אותו. אז מהיום שבו התחיל את שליחותו כמוחמד, הוא לא היה מסוגל לראות את המשימה שלו בצורה ברורה. הוא רצה, כמו ישו, להגיד לכולם שיש אלוהים אחד!
שעכשיו ברור לשניהם אותו ואת המורים האחרים - זה לא נכון.

האמת היא שכל החלקיקים צריכים לעבור את אותה הבנה.הישות "אלוהים" הייתה אנרגיה המגיעה מגלקסיה אחרת שרצתה לשלוט באחרים ונכלאו המאסטרים הגדולים של הגלקסיה שלנו. אדונינו אבדו באופן חלקי את החזון האמיתי שלהם כבר לפני שנולד המין האנושי.האמן שיצר את התא הראשון ולאחר מכן מין האנושי, היה כלוא בצורה כזאת, שהוא שכח שהוא היה. כעת הוא זוכר יותר ויותר, גם בצורך לשחרר את החלקיקים שהוא מורכב, כמו כל אחד אחר.
הישות הנשית שנכלאה מוחמד / משה הייתה כבר במאבקים מספר פעמים. במאבקים האלה, היא שתוכננה להיות הפך מאחרים.הורים ניסו לגרום לה טוב ואדיב על ידי תכנות שלה להיות ההפך! היא לא שפרה בכך, אבל רצתה להראות שהיא הייתה טובה יותר מאחרים, עדיין ערמומית. לכן, מההתחלה מאוד, מוחמד / משה היה הפך מאחרים בלי לדעת את זה! כשאנשים התחילו להקשיב לו, הם היו מסוגלים להשתמש בהיגיון ההיגיון שלהם ואת לבם. הוא אהב את כל האנשים שפגשו כל כך הרבה וזה יצר אנרגית לבם של המוסלמים. לכן כל המוסלמים החלו לתפוס את עצמם כהיפוכם של אנשים שלא היה להם האמונה.
תחושותיו לגבי מה שהוא למד אותם להיות צודק, הפכה את האמת שלהם. זכור, מוחמד / משה היה שקוע בחלקיקים שלו, תכנות כישראלי כשהוא נולד במצרים, לפני שהוא הובא על ידי בתו של פרעה. הוא רצה להביא את המסר על אלוהים אחד לכולם! זה היה הכח המניע שלו להפיץ את אמונתו כמוחמד גם.תכנות ההפך הוא עתה דה מתוכנת.

בחודשים האחרונים היו לי קשר עם משה-מוחמד יומי ואני יודע שיש מתבטאים לשכות זכויות אדם בממד 5 במדינות מוסלמיות רבות. גם שם נוצר תא על הגבול בין עזה לישראל, שבי נשמות יוצרות גם המסורת היהודיה ומסורת המוסלמית / הפלסטינית היא מציאת שלום יחד. זה באמת היה מרומם לדעת מתי רואה את מה שקורה בממד הפיזי. יש לי אמונה החזקה שבני האדם באזור זה של העולם יהיו למצוא שלווה על ידי שחרור תוקפנותם כאשר הם יודעים את האמת על ההיסטוריה.
אני יודע שמוחמד שקיקה נותן הודעות לאימאם של מכה עכשיו על איך לראות את העולם ויצירה עם עיניים מאוד טריות. אני יודע שהוא הביא לו בדרך של שחרור שהוא רוצה שהתפשט באוכלוסייה המוסלמית, כך שההבנה שלהם מובאת בתיאום עם חוכמת החלקיקים. זה מאוד מרגש, כי אני מרגיש שהשינוי הגדול בעולם מתחיל על ידי משה הגדול שליטה. אני יודע שהוא גם במגע עם נוצרים ויהודים להסביר את הרקע האמיתי של איך שדברים נראה היום.
אתמול עברתי ליד המגדל (בתמונה למעלה) שנמצא בסמוך לנהר Guadalquivir כאן בסביליה. אני נכנסתי פנימה כדי לגלות שזה היה מוזיאון פתוח. ידעתי שאני חייב ללכת במעלה מדרגות כדי להעיף מבט על הנוף.
ברגע שעמדתי על המרפסת, מסתכל במעלה הנהר, אני התחלתי לבכות. ידע שמשה-מוחמד היה בשדה האנרגיה שלי. הוא אמר לי שממש באותו מקום, החבר הכי הטוב שלו נהרג. נורה במאבק על העיר. זו הייתה נקודת שינוי עבורו. פתאום הוא חזר להכרתו האמיתית. מה אני עושה? הוא אמר לעצמו ... זה מה שגרם לו להפסיק את האג'נדה המוסלמית, כדי להביא את אמונתו לאירופה ב700 של. לפתע הוא ראה שהוא נלחם נגד מישהו שיש לו הרשעה דומה והוא מבוקש על ידי כל לבו לעשות שלום עימם.

החלקיקים ששייכים לגלקסיה האחרת הם עדיין בסביבה באנשים רבים ודברים על כדור הארץ. עם זאת, יש כבר קרב מתמשך כדי לגרום להם לחזור ליום ראשון מוצאם כדי לסובב את עצמם נגד כיוון שעון כדי להיות אור לבן, במהלך השנה האחרונה. אלה חלקיקים אפלים למעשה שלטו עלינו במשך מ'שנים! עכשיו הם יותר ויותר הבינו שהם הסיבה לכל הסבל בעולם הזה. הם הסתננו לאדונים שהיו המוצא שלנו ובכך שהם חדרו לנו.
עם זאת, התכונות הבסיסיות הטובות והערכים שיש לנו על פני כדור הארץ היו בדרכים הבסיסיות של המאסטרים הישנים של הגלקסיה שלנו, שביל החלב. אנחנו נכבוש את חלקיקי חומר האפלים על ידי להיות נאמן לערכים הטובים.ברמת נשמתנו לסובב את החלקיקים נגד כיוון שעון כדי לשחרר.הרשימה של תכונות הטובות שתמצאו באתר זה מכיל דרך חשיבה שצריך. כולם מוצגים בלשכות זכויות אדם שנמצאים כעת נמצאות מעל מדינות רבות, רבות בכל רחבי העולם, עבור את הנשמות האנושיות שם. זה אומר שבני האדם יתחילו לשנות מבפנים - מרמת נשמתם של בנינו. אז להקשיב לרגשות שלך! כל נשמות בני האדם שחיו בעבר, יש את היכולת לעוף אל מחוץ לגוף במהלך הלילה וללמוד את תורתו בלשכות זכויות אדם. שם הם לומדים איך לשחרר את הכעס, מריירות, עצב והרבה רגשות כואבים אחרים. זה יעזור לכל למצוא את הדרך של איך לשחרר ברמה הפיסית של חיים גם. כולנו צריכים לעשות את זה לעצמנו, כדי לשחרר את החלקיקים שמורכבים מ. זה צומח שוב ביום שבני האדם ביום
.

ברכות מאינגר

אנא, על רקע המידע הזה מגיע משנים רבות של עבודת שחרור. אתה מוצא עוד על זה בדפים הנורבגיים ואנגלית כאן באתר זה וב 

www.earthgrids.com